Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár nízké budovy Nepomyšl 5.6.2012

6. 6. 2012

Po příjezdu na místo bylo zjištěno že  se jedná o požár většího rozsahu. Naše jednotka dostala úkol doplnit vodu a v dýchcích přístrojích vystřídat kolegy na proudech. Což se několikrát otočilo. obr4fce0abb03a25.jpgDále jsme se podíleli na rozébírání sendvičového stropu a hledání skrytých ohnisek.Na místě zasahovali HZS PS Podbořany, PS Žatec, SDH Nepomyšl, SDH Podbořany, SDH Krásný Dvůr, SDH Mašťov a od HZS PS Chomutov přijela termokamera.

Po likvidaci požáru byla naše jednotka poslána zpět na základnu. Po říjezdu jsme netačili ani doplnit materiál a vodu a naše jednotka byla vyslána zpět na místo aby vyšetřovatelům pomohla rozebírat konstrukce v kotelně, kde se hledal zdroj zapálení.

www.pozary.cz/clanek/55665-pozar-lakovny-v-nepomysli-zpusobil-za-4-miliony/