Účast na pyrocrosu v Kryrech

12. 7. 2007

Dne 23.6.2007 jsme se znovu sešli abychom mohli nacvičovat na soutěž v Kryrech .Kde se konala dne 30.6.2007 soutěž  Pyrocrosu  o putovní pohár starosty obce.Tato soutěž obsahovala celkem 10 disciplín  a to: slaňování,zdravověda,hasičské znaky a uzle,určování stran podle kompasu,střelba na terč, jízda na voru, skládání puzzlí,výměna kola, slalom autem,a nakonec byl hasičský útok.Na tomto závodě jsme se zúčastnili opět všichni a soutěžili tito hasiči:

Velitel družstva : Syrovátka Pavel

Strojník + savice ,sací koš: Frantes Petr, Venda Josef

Rozdělovač +hadice "B" :Syrovátka Pavel

Levý útok : Svoboda Josef

Pravý útok: Jelínek David

Řidič CAS24 LIAZ : Červený Josef

Technická pomoc: Helus Josef , Jeremiáš Jiří , Dürnfelder František

Zdravotní sestra : CHválová Zdena , Svobodová Jitka

Této soutěže jsme se zůčastnili poprvé a opět jsme měli premiéru. Této soutěže jse zůčastnili tito požární družstva: SDH Kryry 1.SDH Kryry 2 , SDH Kryry 3,

SDH Lubenec, SDH Podbořany, SDH Vroutek

SDH  Krásný Dvůr, SDH Podlesice , SDH Žihle,

SDH CHraberce, SDHOčihov.

Na této soutěži jsme si vyzkoušeli svoje umění a dovednosti , a bylo zjištěno  že jse ještě v něčem musíme zdokonalovati.

Ale jinak to  družstvo vzládlo velice dobře a zato jim patří veliké díky co udělali pro jednotku.