Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taktické cvičení Kryry 14.4.2012

16. 4. 2012

kryry-taktic.-cviceni-14.4.2012-061.jpgNaše jednotka byla součástí taktického cvičení v areálu byvalého JZD v Kryrech. Jednalo se prověření součinosti jednotek  Podbořanska, na hromadnou dopravní nehodu.Ověření znalostí poskytování první pomoci jednotkami PO a spolupráce se zdravotní záchrannou službou a praktické ověření použití vyprošťovacího zařízení u jednotek SDH. Zinscenovaná byla nehoda autobusu plného dětí a tří osobních automobilů. Od rána Záchranáři Žatec maskovali figuranty , který dodali Podbořany a Kryry z kroužku Mladých hasičů. Maskéři si dali záležet, došlo i na utrženou ruku, nebo pěkné otevřené zlomeninykryry-taktic.-cviceni-14.4.2012-164.jpg. Zraněných bylo 27, takže na zasahující čekala pořádná dřina a všichni se zapotili. Tentokrát se podařilo všechny zachránit.

Jednotky:

  • PS Podbořany – JPO I – CAS 15 MAN
  • PS Žatec – JPO I – RZA NISSAN PATROL
  • JSDHO Kryry – JPO III – CAS 24 Š 706
  • JSDHO Lubenec – JPO II – CAS 24 LIAZ
  • JSDHO Vroutek – JPO III – CAS 24 Š 706
  • JSDHO Podbořany – JPO III – CAS 25 LIAZ, DA TRANSIT
  • ZZS na místě zastupovali záchranáři Žatec

Vraky aut dodala odtahová služba M. Lukáš.

Foto více na :sdhpodborany.rajce.idnes.cz/Takticke_cviceni_Kryry_14.4.2012/#

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář