Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční členská schůze SDH Podbořany 12.1.2019

13. 1. 2019

V sobotu 12:1:2019 se konala na naší hasičské stanici výroční členská schůze, na které se prezentovala činnost za uplynulý rok 2018. Svou zprávu o činnosti přednesl velitel a zároveň starost sboru dobrovolných hasičů v Podbořanech Josef Svoboda, technik Petr Weber, vedoucí mládeže Petr Heryšer a revizor účtu Petra Weberová. Na schůzi byli také pozváni hosté a to za HZS velitel stanice Podbořany npor. Ing. Jiří Hovorka, za město Podbořany starosta města Mgr. Radek Reindl. Za SH ČMS okresu Louny Miloš Vaňourek, předseda rady mládeže Pavel Vaňourek, tajemník bezpečnostní rady města Karel Žežulka a přátelé (kolegové) z SDH Krásný Dvůr. Po výroční schůzi následovala diskuze a menší občerstvení. Všem zúčastněným velice děkujeme a těšíme se příští rok zase.

img_20190112_130724.jpg