Pyrocar Přibyslav

27. 8. 2011

Káždé dva roky se konná dvoudení setkání techniky sborů dobrovolných hasičů v Přibyslavi na letišti. Na této zajímavé akci jsme chybět nemohli a pravidelně se vracíme. Je zajímavé se potkat s nadšenci dscf4441.jpgpro hasičinu jako u nás. Každý se pochlubil svou technikou, vybavením, vychytávkami, či hejblátky, takže nebyl problém spatřit trabant i s vodním dělem. Výrobci, prodejci a všichni co mají něco společného s hasičinou si připravili prezentace, ukázky a prodejní místa. Bylo se na co dívat a potřebné věci i zakoupit. Přitom všem celou dobu běžel na podiu program až do pozdních hodin. Nikdo tam hladem a žízní netrpěl, to si hasiči zařídit umí. Setkání bylo nejen příjemné, ale i poučné. Určitě na další sraz pojedeme.

dscf4445.jpg

Více foto na :      sdhpodborany.rajce.idnes.cz/Pribyslav_2011