Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podbořanští hasiči na Berounce 2017

28. 7. 2017

Rozhodli jsme se, že se můžeme sejít i mimo naší činnost a pořádně si to užít, proto jsme v pátek 21.7.2017 vyrazili na Berounku. Počátek naší expedice byl na Zvíkovci, kde jsme pogrilovali a přespali. Ráno začal hlavní program naší výpravy a to najetím lodiček do Berounky a následná cesta do Skryjí, kde jsme se občerstvili a pokračovali až do Hostince u Rozvědčíka na velice výborný oběd. Od Rozvědčíka jsme dopluli na Višňovou, na které se lámala naše výprava na druhou polovinu, ale aby jsme se jen neplácali na vodě a neobčerstvovali se, tak jsme si udělali krátkou vycházku Křivoklátskou krajinou na Kneippovy lesní lázně, ve kterých jsme si vyzkoušeli léčebnou proceduru, dokonce i jeden z nás celým tělem. Po vycházce jsme po vynikající večeři vše únavou vzdali a vyrazili rovnou do pelechu. Po ranním letním deštíku, vůči kterému jsme málem zbytek naší výpravy odpískali, vyrazili na plavbu posledních kilometrů v korytu Berounky. Včas a všichni zdrávy jsme dorazili do cíle, který se nacházel ve Zbečenské riviéře a na 100% rozhodnuti, že příští rok jedeme všichni zas a možná i ve větším počtu. AHOOOOOOOOOJ

beautyplus_20170726091933_save.jpg

Foto z akce: http://sdhpodborany.rajce.idnes.cz/Berounka_2017/